فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

در رسانه های اجتماعی حضور قوی داشته باشید


ایران یکی از کشورهایی است که مردم آن به شدت اهل رسانه های اجتماعی هستند، شما نیز از این فرصت عالی و کم هزینه استفاده کنید. 

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی تکنیکهای خاص خود را دارد اما توصیه میکنم در حال حاضر در رسانه های تلگرام و اینستاگرام حضور فعال داشته باشید. در تلگرام محتوای تولید شده خود را قرار دهید و از مشتریان خود دعوت کنید تا به کانال شما مراجعه کنند و آن مطلب را ببینند. در کانالهای مختلف نیز آدرس کانال تلگرام خود را نشر کنید و لینک آن را در کانالهای همکاران و شرکای انتفاعی قرار دهید و این کار را نیز بهصورت مشارکت انجام دهید، یعنی شما نیز تبلیغ آنها را در کانال خود قرار دهید، همچنین از رسانه های دیگر مثل پیامک برای دعوت مشتریان به کانالتان استفاده کنید. بهتر است کانال شما صرفاً تبلیغاتی نباشد. مثالً محتوا ارائه دهید و پس از چند محتوا یک تبلیغ از کاالی خود بگذارید. یک پیشنهاد عالی به مشتری بدهید، پیشنهاد رد نشدنی. در اینستاگرام نیز چند محتوا و چند تصویر از محصولات خود قرار دهید و پس از آن شروع به فالو کردن پیجهای مرتبط و فالورهای آنان کنید تا به این طریق دیده شوید و افرادی با شما آشنا شوند که به شما و محصولاتتان نیاز دارند.

اطالعات کسب وکار خود را در وبسایتهای تبلیغاتی رایگان مثل: دیوار، شیپور، ایستگاه، نیاز روز، آگهی و سایت بانک اصناف قرار دهید. دقت کنید اطالعات کامل تماس را در اختیار مخاطب قرار دهید و از همه مهمتر اینکه در معرفی خود حتماً مزیتهای خود نسبت به سایر رقبا را نیز اعالم کنید و همچنین عاملی انگیزشی مثل تخفیف برای ترغیب افراد در نظر بگیرید.

هیچوقت به خاطر رکود فروش، بودجه تبلیغاتی خود را کم یا قطع نکنید، تبلیغ یک امر حیاتی برای کسبوکار است؛ اما یک تبلیغ خوب برای فروش و خروج از رکود، باید عامل انگیزشی مثل تبلیغهای مبتنی بر تعویض کاالی کهنه با نو، " فقط با پرداخت روزانه... تومان"،" 0 تا بخر، 5 تا ببر". در دوران رکود جذابیت خاصی برای مخاطبین دارد.


  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • چهارشنبه ۳ مرداد ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی