فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

قواعد طلایی زبان بدن (قسمت اول)


در این مطلب به اصول کاملا علمی و روانشناسی در تجارت می پردازیم، قواعد طلایی زبان بدن که در این رابطه کتاب های متعددی نگارش و به چاپ رسیده، یکی از عوامل مهم در موفقیت و کسب و کار است. شاید مسئله کسب درآمد خانگی و کسب و کار اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد اما اگر قصد توسعه کسب و کارتان را داشته باشید حتما با این مسئله درگیر خواهید شد.

وقتی با اشخاص ملاقات می کنید محکم دست بدهید. این اقدام می تواند در مواقعی فروش شما را قطعی کند. وقتی اشخاص دست شما را احساس می کنند، شخصیت و منش شما را اندازه می گیرند. وقتی دست دادن شما قوی و محکم باشد دیگران فرض را بر این میگذارند که از شخصیت مطلوبی برخوردارید و از این جهت محصول یا کالای خوبی به آنها عرضه می کنید.

سعی کنید در ارتباطات تجاری به هنگام دست دادن دستها خشک باشد، در میزان فشار دادن حد اعتدال را رعایت کنید. دست طرف مقابل را بیش از حد معمول فشار داده و مدت طولانی تری در دست خود نگه دارید.

برای ابراز دوستی و همکاری از "چنگ همایشی" استفاده کنید. یعنی در فشار دادن دست اعتدال داشته باشید مدت نگه داشتن کمی طولانی تر باشد، چهره متبسم و آرام و ارتباط چشمی ملایم داشته باشید و کمی به جلو متمایل شوید. برای ابراز خشوع به هنگام دست دادن دست رو به بالا و در برخورد اول گردن کمی کج باشد.

  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • پنجشنبه ۴ مرداد ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی