فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

معرفی درآمد زایی از طریق Paidverts


اینبار به معرفی و بررسی سایت Paidverts می پردازیم که یک سایت کسب درآمد اینترنتی خارجی به صورت کلیک و تبلیغات است. سایت های بسیار زیاد و مخصوصا کلاهبردار در این زمینه مشغول به کار هستند، اما سایت Paidverts با سابقه فعالیت از سال 2013 و طبق بررسی هایی که انجام گرفته تاکنون یکی از معتبرترین سایت ها در این زمینه است.

سیستم کسب درآمد از طریق Paidverts به صورت تبلیغات و کلیک می باشد، شما پس از بازدید هر تبلیغ مبلغی را به دلار دریافت خواهید کرد، این سامانه برای جلوگیری از تقلب و همچنین افزایش اعتبار سایت و سیستم تبلیغاتی اش، یک نوع امتیاز به نام BAP را طراحی کرده است که شما بر اساس میزان امتیاز خود تبلیغات با قیمت متفاوتی را دریافت میکنید. این سایت تا این لحظه تبلیغاتی را با کلیک تا مبالغی نزدیک به 30 الی 40 دلار نیز به نمایش گذاشته اما برای اینکار شما باید BAP بالایی در سایت داشته باشید.

سیستم دریافت BAP به دو شیوه امکان پذیر است، روش رایگان آن که بشدت زمان بر و مناسب برای کسانی است که هیچ سرمایه دلاری ندارند، به این صورت که روزانه تبلیغاتی نمایش داده می شود و با کلیک روی آنها شما امتیاز BAP دریافت خواهید کرد. همچنین از پنل بای های سایت می توانید میزان امتیاز خود را افزایش داده که ما این مورد را توصیه نمیکنیم چون احتمال از دست دادن امتیازتان هم بسیار بالاست.

روش دوم هم سفارش تبلیغات خودتان است، به این شکل که پس از واریز حداقل 1 دلار به حساب سایت، شما تبلیغات بنری خود را در سایت درج میکنید و بازدید کننده ها با مشاهده تبلیغات از سایتتان هم بازدید می کنند و رنکینگ آن نیز افزایش پیدا می کند. اما در نهایت شما با یک سفارش تبلیغ بالغ بر 3600 امتیاز BAP دریافت خواهید کرد که این مقدار شانس نمایش تبلیغات با میزان درآمد بالا را برایتان بیشتر می کند. از این رو بخاطر طراحی این سیستم، کلاهبرداری نبودن این سایت طی این سال ها مورد تایید قرار گرفته و در واقع بخشی از تبلیغ دهندگان نیز خود کاربران هستند.

برای دریافت درآمد خود روش هایی وجود دارد که در صورت نداشتن کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور های دیگر (به علت محدودیت های ایران) شما می توانید از طریق بیتکوین و یا پرفکت مانی درآمد خود را پس از رسیدن به میزان 1 دلار نقد کنید و درخواست واریز را در سامانه ثبت کرده تا طی مدت چند روز وجه واریز حساب شما شود.


ورود و ثبت نام در سایت Paidverts


  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • پنجشنبه ۲۵ مرداد ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی