فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

راه اندازی بخش مانیتورینگ سایت DailyEarn به زودی شروع به کار!!!


بزودی راه اندازی بخش جدید پایگاه دیلی ارن (کسب درآمد روزانه) با هدف شناسایی وب سایت های کلاهبردار در زمینه تجارت الکترونیک و نشر اخبار در این حوزه برای کمک و ساماندهی متقاضیان راه اندازی کسب و کار های اینترنتی انجام خواهد گرفت.

بسیار از وب سایت هایی که خدماتی از قبیل کسب درآمد از تبلیغات کلیکی (با سرویس های ارائه دهنده خدمات تبلیغات کلیکی اشتباه گرفته نشود) کسب در آمد از طریق پاپ آپ، کسب درآمد از طریق لینک کوتاه و ... کلاهبردار هستند، این سایت های در ابتدا با تبلیغاتی تقلبی اقدام به جذب کاربر می کنند و با ساختن حساب های کاربری غیر واقعی و صورت حساب های اصلاح شده (با نرم افزار های کامپیوتری) ارقام و لیست تسویه حساب و پرداخت وجه تقلبی ارائه می دهند.

این سامانه ها پس از جذب کردن سفارش تبلیغات از سوی مشتریان و همچنین اقدام به فروش سهام و سرمایه گذاری و پرداخت سود به کاربران، پس از مدتی و رسیدن به مبالغ هنگفت، فعالیت سایت را به صورت معلق درآورده و هیچ پاسخگویی ندارند.

در ابتدا برخی از این سایت ها بدلیل ایجاد فضای اعتماد، ممکن است پرداختی هایی را به کاربران خود انجام داده تا کاربران با دیدن نتیجه سپرده خود و یا درآمد تبلیغاتی که داشته، دیگران را به فعالیت در سایت ترغیب نماید و از این طریق خود وی نیز زیرمجموعه جذب کند. اما این گونه فعالیت ها هم به عنوان سایت های مشکوک مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در صورت مشاهده تخلف و یا احتمال کلاهبرداری عدم صلاحیت آنها اعلام می شود.

ما برای این بخش از سایت، یک تیم ویژه بررسی و تحلیل بستر های درآمد زایی اینترنتی را اختصاص داده ایم، بنابر این در این قسمت از سایت تمامی سایت های معتبر اینترنتی جهت شروع کسب و کار (سیستم های درآمدزایی مستقیم)، سایت های کلاه بردار و سایت های مشکوک به صورت لحظه ای درج خواهند شد تا هموطنان گرامی با اطمینان از صحت اعتبار وب سایت ها اقدام به کسب و کار نمایند.

  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی