فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

با نگرشی بزرگ، قدم های کوچک را انتخاب کنید


ثروتمند شدن در یک شب آرزو هر کسی است، اما در حد همان رویا باقی می ماند چرا که یک شبه ثروتمند شدن آن هم از راه هایی منطقی و صحیح امکان پذیر نیست اما ثروتمند شدن در مدت زمان کوتاه کاملا انجام شدنی است. چطور می توان در مدت زمانی کوتاه به ثروت رسید؟

این جمله را همیشه به یاد داشته باشید "بزرگ فکر کنید اما کوچک قدم بردارید" ، این باعث می شود شما برای هر مدل از کسب و کاری که در ذهن دارید یک طرح بازدهی دراژ مدت و مسیر پیشرفتی را ترسیم کنید، اما در ابتدای کار به دنبال پیاده سازی همه موارد به صورت یکجا نباشید. لازمه رسیدن به ثروت واقعی در مدت زمان کوتاه، تقسیم کار ها به بخش های کوچک تر و قابل انجام است.

به یاد داشته باشید که شما در ابتدای کسب و کار خود تنها هستید و اگر مدل کسب و کارتان به صورت گروهی برنامه ریزی شده است خیلی کم پیش می آید در شروع کار بیش از دو تا پنج نفر باشید. این باعث می شود که شما اهداف بزرگتان را با تیم کوچکی که دارید و یا به صورت شخصی نتوانید انجام دهید، این امر لازمه شکست در همان ابتدا و ایجاد حس نا امیدی در درونتان است.

همیشه سخت ترین و پیچیده ترین کار ها را با تقسیم به کار های خرد و کوچک تر به راحتی می توان انجام داد، گاهی اوقات برای راه اندازی یک مدل کسب و کار، کافی است در محل سکونت خود در ابتدا با اعضای محله در ارتباط باشید و محصول خود را به آنها بفروشید و سپس با کسب درآمد و سرمایه اولیه مدل کسب و کار خود را به درجات بالاتر ارتقا دهید.

همین نکته در فضای کسب و کار اینترنتی هم صدق می کند، سایت ها و فروشگاه های بزرگ اینترنتی درآمد های بسیار بالایی را دارند اما شما هم با در نظر گرفتن سود منصفانه در طرح کسب وکار خود می توانید در همان ابتدای راه به اندازه کافی درآمد داشته باشید و سپس با پیاده سازی تدابیری که از قبل در نظر گرفته اید این سود را افزایش داده و کسب و کار خود را تا رسیدن به مرحله رقابتی تنگاتنگ با سایت های بزرگ توسعه دهید.

گاهی اوقات یک سود اولیه منصفانه و قابل قبول، رسیدن به مبلغی در حد تامین مخارج اولیه کسب و کار آنلاین شما است و این امر خود نوعی موفقیت در مقابل کسب و کار های بدون سود دهی محسوب می شود. حال شما هنگامی که باریکه ای از درآمد را پیدا کردید باید به سرعت به حفظ آن بپردازید و میزان سرمایه را افزایش دهید.

اینکار همانند حفر کردن یک دهانه بزرگ در دیوار سدی است در مقابل ایجاد یک حفره کوچک. حفر کردن یک دهانه بزرگ هزینه زمان و نیروی کار زیادی را در ابتدای کار نیاز دارد تا در زمان کوتاه به هدف مورد نظر برسد اما با وقت گذاشتن و پشتکار لازم میتوان یک حفره کوچک را به دهانه ای بزرگ تبدیل کرد.

همه چیز در مدل های کسب و کار اینترنتی به پشتکار افراد بر میگردد. هرچه بیشتر وقت بگذارید میزان رسیدن به هدف و موفقیت کسب و کار شما بیشتر می شود. حال ممکن است بدلیل نداشتن اطلاعات کافی در ابتدای کار زمان بیشتری را نیاز داشته باشید تا در کنار انجام طرح درآمدی خود یادگیری را هم آغاز کنید اما به مرور این زمانی که مصرف می کنید، کمتر و کمتر می شود تا اینکه کسب و کار شما رنق پیدا کرده و به بازدهی کافی نزدیک شود.


  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • سه شنبه ۱۹ تیر ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی