فروشگاه سایت

آموزش روش های تجارت الکترونیک | روزانه درآمد کسب کنید

کار آفرینی


هر شخصی کاری را که انجام می دهد به دنبال کسب منافع و موفقیت هاست. بنابراین کسانی  که با رها کردن محدوده آسایش خود و تحمل ریسک ها و سختی های فراوان وارد دنیای کارآفرینی می شوند نیز به دنبال مزایای کارآفرینی هستند.
کارآفرینی از مواردی است که هم از لحاظ اجتماعی وهم از لحاظ اقتصادی مورد بررسی قرار گرفته  بوده  و حدود 20 سال است که در دنیای تجارت و کسب و کار جای خود را باز کرده است.

کارآفرینان موفق اعتقاد دارند اگر به کاری که علاقه دارید مشغول باشید، هیچ روزی از زندگی را به کار کردن مشغول نیستید بلکه تفریح میکنید.

بسیاری از مردم دوست دارند  کارافرین باشند و دوست دارند که کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. مزایای متعددی برای شروع یک کسب و کار جدید وجود دارد، اما نابرده رنج،گنج میسر نمی شود. اگر به اطراف خود دقت  کنید، افراد زیادی را پیدا نمی کنید  که حاضر باشد  سختی‌های کارافرینی و چالش‌های ایجاد یک کسب و کار جدید را تحمل کند. حتی اگر اهداف والا و بلندپروازانه و انگیزه‌ی زیادی برای رسیدن به رویاهایتان داشته باشید، باید قبل از هر چیز از مشکلات ایجاد یک کسب و کار آگاه شوید.

مزایای کار آفرینی :

به یک فرد خلاق تبدیل میشوید:

یک کارآفرین سعی می کند همواره اید های نو  که خود در ذهن دارد وحتی با استفاده از ایده ها جدید و قدیمی که در اطراف می بیند و مطالعه می کند ، در مجموع به یم ایده ی واحد و ناب تبدیل کند.

 با سایر کارآفرینان اطرافتان در ارتباط هستید:

کارآفرینی به مانند این است که شما جزئی از یک خانواده بزرگ هستید ، خانواده ای که می توان با آن ها تبادل ایده و نظر کرد و خود را بروز رسانی کنید.

 شخصا" بر روی افرادی که برند شما را معرفی میکنند نظارت میکنید:

تیمی که شما را احاطه کرده است نقش مهمی در موفقیت شما بازی خواهد کرد کسانی که دغدغه هایشان مانند شماست و برای معرفی ایده و برند شما مشتاق هستند.

بر روی آینده ی کاری خود کنترل دارید:

بدین معنا که مسئولیت کار ها و عواقب کار هایتان را خود بر عهده دارید و هیچ کس نمی تواند روی سیاست ها و تصمیمات شما دخالتی داشته باشد.

این فرصت را دارید که زندگی  افراد را تغییر دهید :

 داشتن یک ایده و فکر نو برای تولید محصول این فرصت را به شما خواهد داد تا بر روی زندگی بسیاری از افراد تاثیر بگذارید ، پس فرصت را از دست ندهید  از همین الان دست به کار شوید

الگو برای سایرین می شوید:

یک شخص کارآفرین به دلیل تفاوت که با افراد عادی دارند همواره مورد توجه و کنجکاوی سایرین قرار می گیرد و در صورت رسیدن به اولین موفقیت خود،همه  ازدوستان و فامیل در صدد خواهند بود تا از شما به عنوان یک الگوی موفق پیروی کنند.

کارتان خسته کننده نیست:

شما به عنوان یک کارآفرین هر روز با فرصت ها و چالش های جدیدی روبه رو خواهید شد که باعث میشود کارتان از حالتان کسل کننده و غیر فعال بودن خارج کند.

خودتان هستید :

بدین معنا که هیچ فرد مافوقی نیست که به شما دستور بدهد که چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. خود ایده می دهید خود تلاش می کنید و خود به موفقیت می رسید و در کل بر روی عملکرد تجارت خود شخصا نظارت دارید.

عطش رقابت را در خود پرورش می دهید:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و  رقابت تنگاتنگ بین افراد، یک کارآفرین همواره می کوشد با بالا بردن سطح کیفی خدمات خود بروز کردن اطلاعات و تجربیات خود با سایر کارآفرینان و شرکت ها رقابت کند و از آن ها پیشی بگیرد.

انبوهی از تجربیات در انتظار شماست:

شخص کارآفرین سعی می کند سفر های زیادی داشته باشد و با افراد مختلف ارتباط برقرا ر کند و در کنفرانس ها و کارگاه های متعدد و مرسم مختلف شرکت کند و ثمره ی این فعالیت ها ،انبوهی از تجربه است که در کدام در جایگاه خود سبب راه حل یک مشکل برای وی می شود.

 بزرگ فکر می کنند و بزرگ تصمیم می گیرند:

زمانی که کارآفرین باشی و مانند یک کارآفرین فکر کنید،ذهن شما هیچ محدودیت در ایده پردازی و تفکر ندارد.

 شانس در زندگی شما جایگاهی ندارد:

شانس در زندگی افرادی که برای شکست های خود به دنبال توجیه و بهانه هستند به عنوان عامل اصلی می باشد.اما برای یکی کارآفرین با توجه به تصمیمات و مطالعات و سیاست هایی که اتخاذ می کند،شانس جایگاهی ندارد.

  • ۰ مفید بود
  • ۰ دیدگاه ها
    • پنجشنبه ۲۱ تیر ۹۷
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی